11 Eylül 2017 Pazartesi 16:03 ASAYİŞ

TRAFİK POLİSİ DEHŞET SAÇTI! 3 ÖLÜ

Trafik polisi dehşet saçtı! 3 ölü

Adana'da bir trafik polisi, 9 bin lirası alacağı nedeniyle dayılarıyla ve kuzeni ile tartıştı. Tartışma büyüyünce polis Görkem E., dayılarını ve kuzenini başlarından vurarak öldürdü.

Alınan bilgiye göre olay, Yüreğir ilçesi Güzelevler Mahallesi'ndeki Keresteciler Sitesi'nde meydana geldi. Trafik polisi Görkem E., polis olmadan önce ortak kerestecilik yaptığı dayıları İlyas Barak ve Ümit Barak'ın iş yerine geldi. Görkem E., burada ortaklıkları döneminden alacağı olan 9 bin liranın ödenmesi için dayıları ve iş yerinde bulunan kuzeni Onur Bakabula ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Görkem E., üzerindeki beylik tabancasıyla dayılarını ve kuzenini başlarından vurduktan sonra otomobil ile kaçtı.

Ümit Barak olay yerinde, ağır yaralanan İlyas Barak ile Onur Bakubala kaldırıldıkları hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Trafik polisi Görkem E., Kürkçüler Mahallesi'nde polisi arayıp teslim olmak istediğini bildirdi. Görkem E., bulunduğu yere gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER