07 Eylül 2017 Perşembe 14:34 MAGAZİN

İZLEYİCİLERİ EKRANA KİLİTLEYECEK! KAYITDIŞI'NIN İLK FRAGMANI YAYINLANDI

İzleyicileri ekrana kilitleyecek! Kayıtdışı'nın ilk fragmanı yayınlandı

Yeni sezonda FOX TV ekranında izleyicilerin karşısına çıkacak olan Kayıtdışı dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerini Erkan Petekkaya, Müge Boz, Songül Öden ve Dolunay Soysert paylaşıyor.

Dizinin ilk bölüm fragmanı büyük beğeni topladı. Merakla beklenen dizinin ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor.

Dizinin başrolünde Beyaz Gelincik, Dila Hanım, Öyle Bir Geçer Zamanki, Paramparça dizilerinde oynayan Erkan Petekkaya yer alıyor. Dizi sosyal medyada da çok konuşuluyor.

KAYITDIŞI DİZİSİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Dizinin yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures üstlenirken senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor.

Proje tasarımı ve kreatif yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği projede güçlü oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Dizide Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Erkan Petekkaya’nın uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı, FOX’un izleyiciyi ekrana kilitleyecek yeni dizisinin hazırlıkları son hız devam ediyor.

KAYITDIŞI DİZİSİ İLK BÖLÜM TANITIMI:

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER