19 Haziran 2017 Pazartesi 18:03 MAGAZİN

TUBA BÜYÜKÜSTÜN VE UMUT EVİRGEN’İN GÖRÜNTÜLERİ OLAY OLDU

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen’in görüntüleri olay oldu

6 yıllık eşi Onur Saylak’tan yaklaşık iki hafta önce boşanan Tuba Büyüküstün, Emirgan’da, adının aşk dedikodularına karıştığı işletmeci Umut Evirgen’le görüntülendi. Evirgen’in korumaları Hürriyet muhabirinin fotoğraf makinesini silah zoruyla gasp etti.

Tuba Büyüküstün, 6 yıllık eşi Onur Saylak’tan yaklaşık iki hafta önce boşandı. Ünlü oyuncunun adı çok geçmeden Emirgan’daki La Boom ve Gizli Kalsın adlı mekânların genç işletmecisi Umut Evirgen’le aşk dedikodularına karıştı. İddialar geçen hafta magazin basınında da yer buldu. Ve ikili önceki gün La Boom önünde ilk kez birlikte objektife takıldı. Ancak hemen ardından ortalık karıştı. Umut Evirgen’in korumaları durumu fark eder etmez Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak’ın içinde olduğu aracı kovalamaya başladı. Baltalimanı’nda aracın önünü kesen korumalar silah göstererek muhabirin fotoğraf makinesini gasp etti. Korumalar Hürriyet muhabirine, “Şimdi git bir saat sonra La Boom’a gel makineni al” diyerek oradan uzaklaştı. Tüm çabasına rağmen makinesini geri alamayan Bayrak, olay sonrası Sarıyer Asayiş Büro Amirliği’ne giderek Evirgen ve korumalarından şikayetçi oldu.

UMUT EVİRGEN KİMDİR?

21 yaşında iş hayatına Umut Evirgen, 1989 yılında doğdu. Murat Boz, Çağatay Ulusoy gibi isimler ile yakın arkadaş olan Umut Evirgen, sosyal medya hesaplarından mekan paylaşımları yapıyor.

Kaynak: Hürriyet

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER